Zyrtare: Lista e Përfaqësueses U20 të Kosovës për grumbullimin e parë

Kombëtarja 31 Dhjetor 2018 15:06

Kosova U20 ka bërë të ditur listën e gjerë me basketbollistët për grumbullimin e parë që do të mbahet më 4 janar.

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës U20, Ibrahim Karabeg e ka publikuar listën e gjerë për grumbullimin e parë me këtë skuadër, i cili do të mbahet më 4 janar 2019 me fillim nga ora 12:00 në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Listën e gjerë të Kosova U20 mund ta gjeni mëposhtë:

1. Dardan Kapiti
2. Etnik Peci
3. Andi Vrapçani
4. Meriton Ismaili
5. Rilind Krasniqi
6. Ardit Pepaj
7. Ylli Gashi
8. Engjull Sollova
10. Gazzali Makasqi
11. Idoll Pallushi
12. Leon Neziri
13. Rron Ukaj
14. Atik Koshi
15. Ramadan Zekiqi
16. Nderim Januzaj
17. Andi Kabashi