Zyrtare: Navas rinovon me PSG-në

Futboll 26 Prill 2021 18:29

Portieri nga Costa Rica, Keylor Navas ka rinovuar kontratën me PSG-në deri në vitin 2024, shkruan Insporti.

34-vjeçari ka qenë nder lojtarët më të mirë në Ligën e Kampionëve këtë edicion dhe më herët ka pasur kontratë deri në qershorin e vitit 2023 dhe ka merituar vazhdimin e rinovimit për 12 muaj tjerë.

PSG përmes një komunikate zyrtare kanë konfirmuar që Navas ka rinovuar deri në vitin 2024.

-->