Zyrtare: Përforcohet Golden Eagle Ylli

Superliga 15 Gusht 2019 12:21

Arben Camaj është përforcimi i ri i Golden Eagle Ylli për sezonin e ri që po vjen.

Klubi nga Suhareka ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me shqiptaro-amerikanin që së fumdi luajti në Armeni.

“Jam shumë i emocionuar që do të luaj në Kosovë. Kam shikuar disa ndeshje dhe më pëlqen atmosfera. Jam shumë gati të luaj fuqishëm për Suharekën që të fitojmë për qytetin dhe tifozët”, ka thënë Camaj.

Më poshtë keni njoftimin e KB Yllit:

-->