Zyrtare: Prishtina dhe Berisha ndajnë udhët – konfirmohet lajmi i Insportit

Futboll 03 Dhjetor 2021 20:34

FC Prishtina ka konfirmuar largimin e Besart Berishës, ashtu siç raportoi ekskluzivisht gjatë ditës “Insporti”.

Klubi bardh e kaltër nëpërmjet postimit në faqen zyrtare të klubit ka konfirmuar se Berisha nuk është me pjesë e klubit.

“Insporti” gjatë ditës raportoi për largimin e sulmuesit 36-vjeçar nga skuadra kampione.

-->