Zyrtare: Rahoveci prezanton tre lojtarë në Durrës

Futboll 01 Shkurt 2022 21:46

Vreshtarët janë duke u përgatitur në bregdetin e Shqipërisë, gjatë përgatitjeve skuadrës bardhekaltër i janë shtuar dhe tre lojtar.

Xhavit Veliu, 20 vjeçari që vjen nga Presheva luan si mbrojtës i krahut te majtë ku sezonën e kaluar ishte pjesë e FK Pcinja.

Shqipdon Morina, 25 vjeçari i cili për herë të fundit u aktivizua tek FC Malisheva ne pozitën e mesfushorit qëndror.

Visar Llugaliu, 22 vjeçari i cili vjen nga KF Kosova e Prishtinës dhe luan rolin e portierit.

-->