Zyrtare: Visar Ejupi i mbetet besnik KB Rahovecit

Superliga 29 Korrik 2021 16:59

KB Rahoveci dhe Visar Ejupi kanë vazhduar bashkëpunimin për së paku edhe një sezon tjetër.

Basketbollisti i ri ka vazhduar kontratën me klubin e tij të fëmijërisë.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e KB Rahovecit në “Facebook”.

Postimi i plotë nga klubi:

-->