Zyrtare: Vushtrria emëron trajner ish asistentin e Contes

Futboll 08 Shtator 2019 13:50

KF Vushtrria ka zyrtarizuar Antonio Toma si trajner të ri, shkruan Insporti.com.

Insporti të shtunën (dje) raportoi ekskluzivisht se marrëveshja ishte arritur me trajnerin Toma dhe se gjatë javës do të bëhet prezantimi i tij nëpërmjet një konference për shtyp.

Antonio Toma, ish-ndihmësi i parë i teknikut të njohur italian Antonio Conte ka marrë drejtimin e ish-kampionëve të vendit, teksa këtë të diel edhe është prezantuar përpara futbollistëve.

Po e hapim një kapitull të ri për klubin, për herë të parë një trajner i huaj nënshkruan me Vushtrrinë ⚪️?BENVENUTO…

Gepostet von FC Vushtrria am Sonntag, 8. September 2019

-->