ZYRTARE: Vushtrria nënshkruan me Petrit Tahirin

Futboll 17 Korrik 2021 12:35

Portieri kosovar, Petrit Tahiri është rikthyer tek Vushtrria.

Kjo është hera e tretë që Tahiri është rikthyer tek skuadra e Vushtrrisë, së fundmi ai u largua në vitin 2020 ku u transferua tek Vllaznia.

Dy herat e tjera, Tahiri u largua në vitin 2013 dhe në vitin 2019.

Lajmin për rikhtimin e Tahirit e ka bërë publik KF Vushtrria përmes rrjetit social Facebook

-->