Zyrtare: Zidane largohet nga Real Madridi

Futboll 27 Maj 2021 13:09

Real Madridi ka njoftuar se ka ndarë rrugët me trajnerin e skuadrës, Zinedine Zidane.

Trajneri francez ka vendosur që t’i jap fund aventurës me klubin e Real Madridit.

Zidane këtë vit nuk arriti t’ia sjellë asnjë trofe Real Madridit.

Sa i përket zëvendësuesit të tij, në listë janë Antonio Conte dhe legjenda e Real Madridit, Raul.

-->